Kur Fiyatları

Kur Fiyatları elinizin altında.

Kur Fiyatları uygulaması, güncel kur ve altın fiyatları, faiz oranları ve dünya piyasası petrol fiyatlarını takip edebilmeniz ve geriye dönük raporlayabilmeniz için ücretsiz olarak hizmet vermektedir. 

2000 yılı itibariyle arşivlenen Kur Fiyatlarını kolayca inceleyebilir, geriye dönük fiyatları görebilir, artış-azalış grafiğiyle fiyat performanslarını raporlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında Kur Fiyatlarına mobil cihazlar ve telefonlar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Güncel teknolojiler tarafından desteklenen Kur Fiyatları alt yapımız ile XML kaynağı ile geniş Kur Fiyatları arşivimizi Web Sitelerinize entegre edebilir, gerek ticari gerekse ücretsiz olarak sunabilirsiniz. Alt Yapımız üzerinden sunduğumuz tüm Kur Fiyatları, Altın Fiyatları, Petrol Fiyatları ve Faiz Oranları tamamen ücretsiz ve kullanıma açıktır.

Kur Fiyatları sistemimiz, gerek Web Sitesi, gerek Mobil ulaşım araçları, gerekse geliştirme araçları ile kullanıcılarına ücretsiz hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetler karşılığında herhangi bir bedel talep edilmemekte ve kısıtlama sunulmamaktadır. Kur Fiyatları değer arşivleri, Serbest Piyasa, Merkez Bankası, Altın Borsası ve diğer resmi kurum ve kuruluşlar tarafından ilam edilen bilgileri muhafaza etmektedir. Sistemimizdeki bilgilerin doğruluğu, ilgili kurum ve kuruluşlarca ilam ve ilan edilen değerlerin doğruluğu nispetinde gerçek ve kusursuzdur.

Kur Fiyatları, güncel, özgün, ücretsiz ve kaliteli hizmeti ile elinizin altında.. 

Kur Fiyatları Altın Fiyatları Dolar Fiyatları Euro Fiyatları Petrol Fiyatları Faiz Oranları
Kur Fiyatları sistemi, geriye dönük olarak altın, dolar, euro, petrol ve faiz oranlarını inceleyip rapor alabileceğiniz referans kaynak uygulamasıdır."
Her Hakkı Saklıdır. Kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti AyStarSoft Tarafından Sağlanmaktadır.